ALM

End 2 End Solution

ALM

End 2 End Solution

הכירו את חבילת השירותים המקיפה שלנו המותאמת לכל חברות הטכנולוגיה. מניהול מחזור חיים מלא של פרויקט, כולל ייעוץ לזרימות עבודה יעילות ושילוב כלים חלק, ועד לטיפוח צוותי DevOps, אופטימיזציה של סביבות ענן והצעת תמיכת מומחים בFinOps, אנו מעצימים את העסק שלך לתפעול מהיר ויעיל.

הלקוחות שלנו

ALM

אנו מצטיינים בפתרונות End 2 End משלב ה-Ideation ועד ל- Delivery, ומציעים ייעוץ מותאם לזרימות עבודה יעילות. מתמחים באינטגרציה של כלי Atlassian לצד כלים משלימים, אנו מבטיחים תהליכים אופטימליים. עם מומחיות בהעברת ענן חלקה והדרכה מותאמת אישית, אנו מעצימים את הלקוחות למקסם את פוטנציאל הכלים עבור תפעול יעיל והשגת יעדים.

DevOps

אנו מתמחים בטיפוח צוותי DevOps ובמתן פתרונות מקיפים, המכסים את הצרכים הארגוניים מניתוח ועד ביצוע. השירותים שלנו כוללים הערכת הגדרות קיימות, ייעול תהליכים, התמקדות בניהול GIT וקוד, הטמעת כלים מגוונים, מתן אפשרות להעברת ענן, מיומנות ב-Test Automation, פתרונות Mobile DevOps, ומציע מגוון של קורסים והדרכות.

FinOps

השירותים שלנו מכוונים להקצאה יעילה של משאבים על ידי ניתוח הוצאות באמצעות בחינה מדוקדקת של מערכים קיימים. אנו מתמחים באופטימיזציה של סביבות וכלים בענן, יצירת תהליכי תשתית אוטומטיים המותאמים באופן דינמי לצרכים המתפתחים. בנוסף, אנו מספקים תמיכה מיומנת לכלי FinOps, המבטיחים פעולות פיננסיות יעילות.

פרסומים עלינו

בואו נדבר

כתובת: בן גוריון 77, תל אביב
מיקוד: 6451406
טלפון: 03-7622958
וואטסאפ: 052-6335554
אימייל: ContactUs@proceed.co.il

פנייתכם התקבלה

תודה!

נחזור אליכם בהקדם האפשרי