שותפים | Proceed

שותפים

חברת פרוסיד בוחרת בקפידה את שותפיה מתוך כוונה לספק פתרונות מעולים ללקוחותיה

 

 • חברת CA העולמית הכוללת הטמעת תשתית ה- Clarity אצל הלקוחות.
  כשותפים, לקחנו על עצמנו לסייע ביצירת שוק – על ידי מאמצים שיווקיים ומאמצי PRE SALE משמעותיים
  למדנו את התשתית ובנינו תפיסת פתרון כולל המשלב יכולות של ייעוץ על, ארכיטקטורה, ויכולות טכניות של התאמת מערכת, ממשקים וטיפול בדוחות וב- DB.

 

 • חברת PMzOne  מתמחה בהעברת קורסים, סדנאות ובייצוג בלעדי של מוצרים משלימים לעולם ניהול הפרויקטים. את PMzOne מובילים דניאל ציטר וחמוטל וויס, שניהם מומחים בתחומי ניהול פרויקטים ו- PMO.שיתוף הפעולה מרחיב את יכולות הביצוע בתחום הייעוץ, ההדרכות הכשרות והמוצרים ויאפשר ללקוחותינו להנות מפתרון מלא יותר לצרכים.

 

 • חברת bpm’online האמריקאית מספקת פתרון CRM מקיף לשיווק, מכירות ושירות לקוחות.
  המערכת הנה מוצר עטור פרסים והיא הוכרה על יד מכון המחקר Forester כ- Leader בתחומה. לאחר בדיקה מעמיקה של מערכות ה-CRM  המצטיינות הקיימות בשוק, Proceed החליטה לאמץ את bpm’online כדי לשלב אותה בפורטפוליו המוצרים. כיום Proceed הנה שותפה של bpm’online והיא מייצגת ואינטגטור שלה בשוק הישראלי.

 

 •  פורום PPM & PMO בשיתוף פעולה עם אנשים ומחשבים. הפורום מיועד למנהלים בכירים בפונקציות מטה אשר באחריותם נושאים של תכנון, בקרה, PMO וניהול פורטפוליו של פרויקטים ומהווה מקום מפגש מקצועי להתעדכנות בחידושים, רעיונות ופתרונות לבעיות שוטפות, בתחום התכנון והבקרה במשק הישראלי.

 

 • ג’ון ברייס חברת ההדרכה המובילה בישראל בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע . השיתוף פעולה יצר קורס  PMO ייחודי ומצליח. קורס זה הפך לסטנדרט החדש להכשרת אנשי PMO – תוך דגש על תכנון ובקרה בכל הרמות – מהמשימה לפרויקט ועד האגף והארגון.הקורס משלב את בסיס והידע , מתודולוגיה והמון פרקטיקה.  בנוסף, מאפשר הצצה נדירה לכמה מגופי ה- PMO הגדולים במשק וצורת המימוש שלהם של  תפיסת ה- PMO.

 

 • ProSymmtry בשיתוף Proceed ו PMZONE מייצגים את TEMPUS החל מהשנה האחרונה בארץ. נכנסנו לשיתוף פעולה לאחר מחקרים רבים על הצורך בכלים טובים יותר לניהול משאבים וההבנה שהכלים הנוכחיים לניהול פרויקט ופורטפוליו  (PPM) לא מציעים פתרונות מספקים. TEMPUS הינו הדור הבא של ניהול משאבים: ניהול פרויקטים, תוכניות ופורטפוליו מחייב שליטה טובה בפרטים.

 

 • TOP RAMDOR מקבוצת טופ מפתחת מוצרי תוכנה לענף הפרויקטים ההנדסיים. טופ רמדור ממוצבת כיום כמובילה את הטכנולוגיה ואת מגמת ההתמקצעות של ענף ניהול הפרויקטים ההנדסיים ולכן, היה רק טבעי שנחבור יחדיו לאחד הפרויקטים המורכבים והמאתגרים בעולם התכנון והבקרה.